O nas

O nas

OAZA Kwiaty i rośliny/ Pracownia Oaza - punkt spredaży roślin powstał w 2009 r. tutaj zarządza Jagoda Worsa, studia ogrodnicze na poziomie inżyniera - kierunek Kształtowanie Terenów Zielenych, pozwoliły jej na zdobycie wiedzy o roślinach ozdobnych oraz ich aranżacji w ogrodzie, natomiast kierunkek Rośliny Ozdobne - na poziomie magisterksim, pomógł w zdobyciu wiedzy, także z zakresu roślin domowych oraz kwiatów ciętych, to włąśnie na studiach pojawiły się pierwsze przedmioty z zakresu florystyki. 
Zajmuje się projketowaniem ogrodów, doradztwem ogrodniczym, sprzedażą roślin, tworzy oryginalne bukiety i kompozycje florystyczne. 
Od 2020 r. prowadzi także kwiaciarnie, działającą pod nazwą Pracownia OAZA, ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu florystyki, na licznych warsztatach u cenionych mistrzów florystyki, dotyczących zarówno florystyki okolicznościowej oraz ślubnej. 

OAZA Ogrody - zajmuje się wykonastwem projektów, tę część prowadzi Dawid Worsa, którego doświadczenie zdobyte na szkółce, podparte kursami oraz zaangażowaniem pozwoliło na wykonywanie nawet najbardziej wymagających założeń ogrodowych.
| Strona główna |

(c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone